Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz xy.zsolt #86708 üzenetére

    Ne haragudj, ez butaság. Beülök az autóba, és egyszerre tolja ki a carplayt, kapcsolódik a menetrögzítő kameráboz, és kapom az órára az értesítéseket. Ezt eddig az összes mobilom tudta. :F

    De görgőzesnél a tablet is bt-n kapcsolódik az okosgörgőhöz, a pulzusövhöz, meg az órához. Mindezt full egyszerre.

    Zenehallgatásnál is simán csatlakozok okoshangszóróhoz, és közben az órára is jönnek az értesítések.

    Ha kint tekerek, van bt kapcsolatom az edge komputerrel, meg az órával is, tehát egyszerre két fitnesz eszköz sem akadály.

    Szerk.: Amikor váltottam az F5-ről az F6XPro-ra, egy-két napig mind a két óra aktív volt a garmin connectben, egyszerre működő BT kapcsolattal.

    Szóval amelyik mobil ezt em tudja, ott a kínaiak valamit elbasztak a szoftverben.

    Szerk2: Hogy a Polar alkalmazás mire képes, és mire nem, azt nem tudom, szóval a fentiektől függetlenül én is a régi órát törölném az appból első körben.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák