Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz #64052736 #76009 üzenetére

    Én sok évig futottam kizárólag a legolcsóbb Kalenji futócipőben, igazából minőségre az a kategória volt, mint pl. a Nike Downshifter sorozat, ami normál áron 3-szor annyiba került. De mivel árat nem emeltek, egyre gagyibb lett, egy ponton leszedték a külső talpról a tapadó réteget, ennek eredménye, hogy az utolsó példányommal nem lehetet vizes aszfalton kényelmesen futni, mert csúszott mint a fene. De a Kiprun cipőik nagyon jók, 2 generációt használtam belőle, egyedül a cipőfűzűjük volt szar, de egyébként a Saucony Ride vagy a Nike Pega sorozattal simán felvették a versenyt.

    Nem az a baj, hogy elmaradnak a fejlesztéssel, pár generációval ezelőtti márkás sportcuccok is jók tudnak lenni, hanem hogy gyakran agyatlanul átvesznek trendeket.Én már azt csinálom, hogy ha valamit vettem náluk és minden szempontból bevált, akkor veszek gyorsan még egy példányt még gyorsan a modellváltás előtt. Mondjuk ezt nagy márkák is csinálják néha, de ott gyakoribb, hogy nem minden terméküket változtatják meg egyszerre egy rövid átmeneti divat alapján.

Új hozzászólás Aktív témák