Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz LanyUs #49232 üzenetére

    Egész kellemesen futható, hosszabb terepes "móka"...biztos jól érezted magad , szép környék : ) Folyadékbevitelre ilyenkor hideg időben is oda kell figyelni, nézz utána. Én az elektrolitokra, aminosavakra, ch -ra is nagyon ügyelek, megszenvedtem,kitapasztaltam hogy nekem mi a jó. Italba ezt keverem sis go, glutamin mindenféle gyomorsegédlettel, xtend amino+electr. Mindegyikből egy egy adag a vizes tasakba. Ásv. pótló tabi [link] ebből is 1-2 óránként veszek be egy szemet. Na meg a kalóriapótlás ezek mellett, amiben szintén van ilyen olyan ch és akár amino meg ásv.

    Utoljára nekem 2-3 éve fagyott be a vizem, éjszakai teljesítésnél a hegyen, meg 2 nappalin is, asszem zsinórban mindhárom rendezvényen, elég kellemes időjárás volt akkor odafent, - 10 meg hidegebb, széllel stb...De csak az ivótasaknak a csövébe. Utána cseréltem soft flask kulacsokra és azóta teljesen rendben van. Gél szokott ledermedni, elmúlt napokban is elég hideg volt ehhez.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák