Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Haugland

    aktív tag

    válasz Chuck Norris #30705 üzenetére

    Én az év elején (1,5 éve kocogok és fárasztom az itteni társaságot néha bugyuta kérdéseimmel) kitűztem egy célt, miszerint 2017-ben 1500km és egy félmaratonnak meg kell lennie.
    Szépen el is kezdtem gyűjtögetni a kilométereket. Voltak közben gondjaim az emásztéssel, torokgyulladásokkal, stb... és edzésterv nélkül 3x12km es futásokat igyekeztem csinálni hetente átlagosan.

    Tegnapelőtt léptem át az 1500-at, és a félmaratont is összereszeltem november elején valahogy.

    Az elmúlt 1 évben sokat tanultam az itteniektől (köszönetérte ezúton is) és jobban megismerkedtem magammal is, így 38 évesen...

    Amit biztosan ki merek most már jelenteni, hogy 2018-ra nem feltétlenül a mennyiséget, hanem a futások minőségét próbálom meghatározni majd, és belőni egy drazstikusabb táplálkozásmód változtatást!
    Tesztzsír arányomat azonnal el kell kezdenem változtatni! Kb 18 kg-t kellene fogynom a mostani majdnem 100-ból...
    Szép kis évnek nézek elébe ;]
    Persze úgy nehéz, hogy nővéremtől pl. egy hatalmas saját zsírában sütött libamájat kaptam karácsonyra :D

    Apropó!
    2018-ra célokat kitűző fórumtársak:

    Ne csináljunk egy közös oldalt, ahol január közepéig mindenki beírhatja a 2018-as céljait, majd 2018 év végén elővesszük ezt a listát?

Új hozzászólás Aktív témák