Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jbnd-007

    tag

    válasz lallern #4234 üzenetére

    Köszi, bogarásztam kicsit és azt írja valaki, hogy nem csapágyas. Idemásolom az írását, hátha hasznos valakinek.

    "Sziasztok. Csak megosztom a személyes tapasztalatokat. Ma volt az első teszt. Összefoglalva pozitív csalódás. Két db nem új 4Ah akkuval használtam. Tiszta gyep. Kb 130m2. Eléggé túlnőtt a gyep mert vártam a gépet és az elmúlt héten sok esőt kapott. A teljes terület levágása után az akkuk a gép fogantyúján egy egy led merülést mutattak. Kis pihenés és összepakolás után mind a 3 világított. Auto modeban használtam, nem ecoban. Brutál jól oldja meg a fordulat szabályozását terhelés függvényében. A vágás kép tökéletes, gondolom a teljesen új és éles pengének köszönhetően. Az oldalsó szegély behúzás nagyon jól működik. Alig maradt a szegélyvágónak valami. A kis tömege miatt a friss gyepet nem törte a fordulóknál. Nagyon könnyen kezelhető volt. A magasság állítás gyerekjáték. Egykezes feladat. Nagyon jó a rugós rásegítés is. 38mm volt a vágásmagasság, később megy majd kicsit lejjebb mivel még friss a gyep. A fűgyűjtő kosár nagyon jól szuperál. A telítettség jelző nagyon jó ötlet viszont 5ből egyszer fennakadt és abból vettem észre , hogy tele van , hogy elhagyta a füvet. A mulcsozás funkciót nem próbáltam de van hozzá külön adapter is ami lezárja a kidobó nyílást. Az excenteres kar rögzítő csavarok világbajnokok. Egy mozdulattal oldható és hajtogatható. A vágás utáni takarítást, elrakást nagyon megkönnyíti a súlypontba helyezett fogantyú. Egykézzel lehet forgatni, mozgatni. A kerekek sajnos nem csapágyazottak, de mire szétkopnak az olyan kis területeken amire ezt a gépet kitalálták megöregszünk és rég parkside robotok nyírják majd a gyepet. A tapasztalatok alapján azt mondom, hogy eco módban valahol 5-600m2 lehet a limit persze normál körülmények között."

Új hozzászólás Aktív témák