Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz Polllen #85300 üzenetére

    "Egyikkel sincs gondom, amíg egyértelmű a posztból, hogy nem saját tapasztalat."

    Ez lenne a lényeg, az hogy kiderüljön, kiderülhessen, hogy mi lehet hiteles, és mi nem.

    Ez általában nem egy éles határvonal, hanem egy sáv, ahol egyénenként változhat, hogy kinek mi számít elfogadhatónak és mi nem, és nem megmondani kell az embereknek, hogy melyik a jó és melyik a rossz, hanem olyan információkkal ellátni, amiből el tudja maga dönteni, hogy ezek után tetszik-e ez neki vagy sem.

    Azt gondolom, hogy amennyiben nincs háttérinformáció arra vonatkozóan, hogy mire alapozódik egy vélemény, úgy az alapból a nem hiteles csoportba sorolandó.

    Ha bármilyen háttérinformáció megjelenik, úgy már eldönthető, hogy hiteles-e, megalapozott-e a vélemény, és ha igen milyen mértékben.

    Contaxg-RME-ADI vélemény esetében kiderült, hogy mire alapozta a véleményét, ezért úgy gondolom nem érheti szemrehányás.

    Ez az Ő véleménye, én meg majd eldöntöm, hogy adok rá, vagy nem adok rá, vagy további információ szükséges.

    Mivel RME -ADI-t nem hallottam soha, ezért számomra kérdéses a teljesítménye, ez alapján nem zárnám ki a meghallgatandók közül, tekintettel többek olyan véleményére, akik meg szeretik és hosszabb ideje használják.

    AMF:

    Sinesol vélemény nyilvánítási szokásaival, pont az volt a bajom, hogy azt nem lehetett eldönteni, hogy a véleményét első kézből, saját tapasztalat alapján, vagy másodlagos-harmadlagos forrásra alapozva alakította ki, így azonnal a nem hiteles csoportba került nálam.

    Amint kiderül, hogy a véleményét mire alapozza, nekem sem lehet semmilyen kifogásom ellen, mert ez az Ő véleménye, amit tiszteletben kell tartani.

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

  • :AMF:

    senior tag

    válasz Polllen #85300 üzenetére

    Gondom nekem sincs, amíg szakmai alapon és nem ridiküllel vívják a harcot. :) A probléma a félreérthetőségből adódott, ahogy Bodz is említette.

    contaxg: "...én RME tulajokkal állok kapcsolatban..." Pl. chrisnagy13 és Bodz... :)

Új hozzászólás Aktív témák