Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz #56474624 #64019 üzenetére

    Üdv!
    Nos, ha már szóba került az éjszakai zenehallgatás, lenne egy sztorim ezzel kapcsolatosan, amit a mai napig nemigazán tudok hová tenni, olyan X akta feelingem van ezzel kapcsolatban. :) Olyan kb. 2 héttel ezelőtt történt, éjfél körül lehetett, gondoltam, hogy még lefekvés előtt átnézem az aznapi sporthíreket, kb. 10 perc alatt. Mondom legyen közben egy kis zene is, felraktam az AudioQuest "Éjszakai baglyát" ;], elindítottam a Spotify Premiumot, és 10 másodperc alatt, az összes álmosságom úgy elszállt, mintha reggel 8-kor ébredtem volna.
    Ugyanis olyan fantasztikus tiszta, éles, dinamikus zene szólalt meg, amit se előtte, de azóta se véltem hallani a se a Spotifyton, se ezzel a fejessel. Pár szám után a bagoly le, Amiron Home fel, és továbbra is maradt a varázslat, úgyhogy a 10 percből lett egy jó óra. Szóval nem tudom mivel magyarázni a jelenséget, hogy mi lehetett az oka, pszichológia, valamilyen placebo hatás, netán a légkörben volt valami, UFÓ-k repkedtek a ház felett, stb. :D

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák