Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz baluka26 #15307 üzenetére

    PMA360 ugyebár, amit te írtál az egy Marantz típus lesz. Ez nekem régebbi darabnak tűnik, még az 500-asok is rosszul sikerültek állítólag, viszont az 510, 710 stb. meg elvileg elég jól, legalábbis ez köszön vissza a reviewk-ból, de lehet csak én olvastam szelektíven. A D7000 meg számomra úgy fest más rendszerről sem annyira igazán tetszik neked, hiszen akkor miért adnád el két hét után...

    Lehet kedden meglátogatom fiziket, úgyis kíváncsi volt az AD2000-re és akkor mindenki megnyugodhat, hogy hol is van a bibi. Elviszem a HRT-t is. Akit érdekel csatlakozhat.

    schawo: ebben a formában most AKG-sabb lett a hangja, és ez nem tetszik. Túl polite a magasokban, túl hideg általánosságban, nem érezni annyira pörgősnek és agresszívnek, mint előtte. Lehet egy kalap szar alá az Audinst mint DAC, mégis sokkal jobban élveztem. sipi után meg azért nem érzem magam hülyének, szemmel láthatóan neki is nagyon bejön.

    fattyu: meglátjuk, elvileg jó lehet az este. fizikkel is egyeztetnem kellene :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák