Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz MC Pite #7469 üzenetére

    Á, nem szoktak ilyet csinálni, mások is összevissza vakuzott képekről ütnek a hasukra, hogy "kevésbé csapja le a Proviát".

    Meg ugye +1 color mittomén árnyék Pro Nega az új vázakon ugyanaz, mint a régieken az alap Provia. Ezt is előtted párszor, hiába mondjuk neked, hogy qrvára nem lehet ugyanaz, még színekben sem, decsakakkorisigazadvan.

    Nem tűnik fel, hogy anno a Nikon topikban is pezsgőt bontottak, mikor leléceltél, az mft-ben ingyen Snickerst osztogattak, itt meg végre kezdett egy jó képelő társaság kialakulni, végre nem belterjes kényszercserélgető tagokkal (mint én, vagy te, vagy mittomén), erre jössz megint a böszmeségeiddel és xarrá rombolod (megint!) a topikot.

    És nem, nem kell megint az én nem értem, miért jön mindenki szembe velem, mikor én megyek menetirányban duma.

  • FEDman

    addikt

    válasz MC Pite #7469 üzenetére

    Hát te komolyan nem vagy normális. :DDD

    Csak úgy elmondanám halkan, alapvetően nem a Provia dolgon akadtam ám ki. ;)
    Nem egy képet linkeltél, hanem egy galériát és mellé X30 X-E2 összehasonlításról beszéltél, nem volt nehéz dolgom össze kötni a kettőt. És hiába ködösítesz itt nekem, még ha nem is akartad össze kötni a kettőt, ettől még pontosan tudtad melyik képekről beszélek. Már az első rám adott válaszodban te is azokat a képeket kezdted el magyarázni.

    És itt akadtam ki végképp és nem a Provián, hiába is kapaszkodsz ebbe olyan görcsösen. Ami kiakasztott az az volt, amit vakus témakörben előadtál.

    Kapásból lebarmoztál a nagyobb villantással kapcsolatban és kijelentetted, hogy ezt láthatom az EXIF-ben is.

    Hahó, hát akkor még egyszer kicsit szájbarágósabban, csak neked, csak itt, csak most. Ez volt az amin kiakadtam, az EXIF egyáltalán nem tartalmazza azt, hogy milyen teljesítménnyel ment a vaku. ;)

    Remélem ezzel ezt most már tényleg lezárhatjuk. Kezdtem már én is élvezni, hogy beindult itt az élet, de ha ezt ilyen tempóba tolod tovább, akkor azt hiszem megint max olvasni fogom a topikot.

Új hozzászólás Aktív témák