Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    veterán

    válasz balazs1022 #67089 üzenetére

    Törik mindegyik, ha pofára, vagy a sarkára esik. Jó tokban pedig, mindegyik sokat veszít a natív megjelenéséből. Ezen felül, mindegyikkel kapcsolatban kell kötni kompromisszumokat, mert nincsen tökéletes teló sem.
    Mondjuk, szerintem nem volt szerencsés ide feltenni a kérdést sem. Legalább is, én biztosan mellőztem volna.... Ez mindenhol, többnyire "vastagon-szaftosan-elfogultsággal" párosuló vélemény-cunamit indít, és csekély mértékben kerül felszínre a kendőzetlen realitás.

    Szubjektíve, én a mai tapasztalataimmal, ha csak a fotós képesség volna a cél .... -akkor letöltenék innen pendrive -okra, szépen típus szerint különválogatva fotókat, a leszűkített max 4db készüléktől, és amennyiben nincs otthoni lehetőségem, akkor besétálnék egy MM -ba, hogy ott egy 4K -s TV -n megnézzem őket, a 16:9 -ben többnyire jellemző ~9Mpix felbontáson, tehát fotók az eredeti méretéhez nagyon közeli pixelszámú kijelzőn. Így ugyanis, ~kb rögtön látszanak a különbéségek (amik vannak) amelyek alcsonyabb felbontáson kevésbé, és bizony az is, hogy "ami jónak látszott eladdig" az → valójában ..."mindenki ide gondolhatja azt, amely a saját aspektusából következne...", és ehhez nem kell 160cm képátló, mert már egy ~108cm -esen is, azonnal pofán ver.

    De, persze egy mobillal kapcsolatban vannak egyébb, egyéni szempontok is. Szerencsére, van sokféle lehetőség, mindenki arra locsolja a pénzét, amire gondolja....😃
    A jó fotóhoz pedig, nem feltétlen szükséges a legjobb kamera. Ide is rendszeresen felkerülnek nagyszerű fotók, hardverben gyengébb, olcsóbb készülékekkel is. Vannak olyasmik, amikre nem lehet pénzért szert tenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák