Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz Döglött Róka #42362 üzenetére

    Akkor ha az eddigiek nem voltak elegek, kérlek keresd fel a topicgazdát (alias BigBlackDog), Ő készségesen választ fog adni a kérdéseidre (amit a topicban már ezerszer olvashattál, de tőle biztos elfogadod majd) és a továbbiakban ne feszegesd ezt a kérdést, nem érdemes.

    Ha vendégségbe megyek és le kell venni a cipőt, akkor nem kezdem el ízekre szedni és kétségbe vonni a vendéglátóm szokásait, kéréseit, hanem tiszteletbe tartva fejet hajtok előtte és megteszem. Te ide betértél, ennek a topicnak megvannak a saját játékszabályai, amiket a felhasználók hoztak együttesen a saját igényeiknek megfelelően, nem véletlenül.

    Tiszteletbe kéne tartani és most már nem rugózni ezen! :P :) De ez csak az én véleményem.

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz Döglött Róka #42362 üzenetére

    Ha valaki csak a képet akarja megtekinteni és/vagy nem a képmegosztó egyéb tartalmát és/vagy a nyers jpegeket akarja nagyítani, összehasonlítani és/vagy nem a képmegosztó esetleges flash alapú képkonténerét akarja használni nagyításnál, mozgatásnál akkor neki jó a direkt link.

    Az összefoglalóban áll a következő néhány sor (ha már a szabályokat keresünk):
    A hozzászólásokban direkt linket helyezzünk el a feltöltött kép eredeti, teljes méretű változatára (tehát ne az oldalt linkeljük, hanem direktbe a képet, a link végén szerepeljen a '.jpg')!
    Ez nem egyéni hóbortként, hanem az itt lévők előzetes tájékoztatásával és véleményük kikérésével került bele a topik szabályzatba. Senki nem írt olyat, hogy ne így legyen és elég sokan támogatták az ötletet.

    Az EXIF megjelenítés valóban előnyös Flickr-en, viszont Chrome alatt ez a kiegészítő minden képpel működik.

    Személy szerint én is a direkt linkek mellé teszem le a voksomat (régebben ugyan én is csak flickr-ről linkeltem), de linkelem mellé a flickr oldalt is. Ez szerintem egy kompromisszumos megoldás lehet, ugyan kicsit több munkát igényel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák