Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoltika11

    tag

    válasz #31733248 #36851 üzenetére

    Nos, több képen is van valami. Busz, amely hosszú záridővel elkapva elhúz előttem. Tehát hibás a meglátásod miszerint nincs semmi a képen :) De, valóban van olyan amin az úton kívül nincs más. Csak az utca. Azért raktam fel ilyet is, hogy lehessen látni és megfigyelni a "viszonyokat" Zaj,színek,kiéés esetleg más. Vagy csak simán a minőséget, hogy éjszaka mire képes a telefon. Gondoltam kapok véleményt hogy milyen is lett. De sajnos nem, csak egy cinikus megjegyzést ami nagyon nem esik jól, főleg azért, mert van munka benne, és késő este a híd tetején szinte vacogtam hogy szép kép szülessen.
    Nem várt megnyilvánulás ez tőled, akinek a hsz-eire sokat adtam, mert úgy láttam nagyon is értesz a dologhoz. És az is elképesztő, hogy az itt mindenki előtt leírt lealacsonyító cinikus megjegyzésedet legiaap még meg is "tapsolta". Nem tudom milyen emberek lehettek, de remélem nem ilyenek ahogy most megnyilvánultatok. És leégettetek mindenki előtt.. Nekem igenis nem kis munkám volt ezekben a képekben. Te is tudod hogy főleg éjszaka mennyire oda kell figyelni minden beállításra, ezt neked nem kell magyaráznom. És ha jól emlékszem az eddig feltett képeimen mindig volt valami. Olyan ez mintha sose fényképeznék semmit.
    Úgyhogy minderre csak azt tudom felelni egy szóban hogy KÖSZÖNÖM!

    lecs@: Ha eddig figyelted a feltöltéseimet, láthattad hogy eddig minden linket elneveztem. Most nem tettem meg, bocsánatot kérek érte. :R Egyébként debrecenben készültek a vasútállomás feletti hídon. Elsuhanó buszok láthatóak, az első képen pedig egy sötét utcában elhúzó autó hátsó lámpája.

    Végre sikerült összehoznom, szerintem jól sikerült éjszakai képeket, nem vagyok profi, de szerintem ahhoz képest jók lettek, feljövök, gondoltam hátha kapok 1-2 jó szót, és csak a fikázást. Máshol elismerték és megdícsérték hogy huh, jók, főleg telefonnal.
    Tehát még egyszer KÖSZÖNÖM nektek!

Új hozzászólás Aktív témák