Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz B1T3 #35895 üzenetére

    (#35895) B1T3

    "Sajnálom, hogy az S5 szenzorát örökölte meg"

    Miért sajnálod? Az egy kitűnő szenzor, a képek is jók.

    (#35860) irgum

    Irgum, számomra meggyőző ez a teljesítmény. Sok telefon szinte csak véletlenül találja el ennyire jól az expozíciót és a fehéregyensúlyt, és a színek is egészen valósághűek.

    (#35861) Lecs@

    "Személy szerint nekem sem hoz többet semmivel az I6 plusz kamerája, miint az 5s - é."

    Ezt azért vicces kijelenteni addig, amíg nem próbáltad őket. Vagy neked teljesen mindegy, milyen például az autofókusza (amitől a tesztelők fülig dicsértek, annyira jó), vagy mennyi a rontott képek aránya? Ez a belinkelt fotókból több nem derül ki. Amúgy szerintem az 5s is nagyon jól fényképezett.

    (#35742) hito

    Az azért csak elmond valamit, hogy a 930 belinkelt fotóját azóta BobTail el is távolította. :K 20 megapixel nagyon sok ahhoz a kis szenzorhoz, zajos a többi képen is. Ahogy csak egy kicsit is alábbhagy a vakító napsütés, jelentős a zajosodás és az alacsony kontrasztú részletek is villámgyorsan vesznek el. Ilyen felbontásnál már igencsak szembeszökő a különbség a MILC és DSLR fényképezőgépek és a telefonok között. Ezt például teljesen borult időben, nappal, de rossz fények mellett fényképeztem. Ha mellétennénk a 930 (vagy a Sony Z3) fotóját, üvöltene a különbség... Kisebb felbontás (és persze jobb fények) mellett az átlagember észre sem venné.

Új hozzászólás Aktív témák