Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz MR007RM #26442 üzenetére

    Én csak arról beszéltem, hogy arra vagyok kíváncsi, hogy milyen kép jön ki a mobilból. Nem arra, hogy mi van ha utólag kisebbre konvertálom.

    valami

  • rizso

    addikt

    válasz MR007RM #26442 üzenetére

    Érik lassan a csere, mi? :P

    #26445 irgum: bár még nem próbáltam a panorámát a Zoommal, de ilyet tuti nem tud - sajnos. Amiket korábban láttam tőle, azok nagyon gyengék voltak, még a Wave-vel is sokkal jobbakat lőttem. Iphone, S4, de talán is a One is fasza panorámát csinál (meg gondolom van még pár teló), a Zoom meg...piccsbe.

    Na de: fénysebesség - elég stabilan letámasztva (sajna még mindig nem állványról), 6s exp.idő.

    Továbbá: csináltam pár képet, kézből, semminek nem támaszkodva, teljesen automata beállítással, csak a vakut kapcsoltam: 1, 2, 3. Igen ám, csak ennek az automatikus módnak megvan az az érdekessége, hogy annyira automatikus, hogy ő dönti, hogy pl. milyen hosszú exp.időt enged. Így született ez a kép 8s záridővel (igen, ezt is mindenféle támaszkodás nélkül tartottam ki, brutális vagyok, de komolyan ;] ), illetve ez is, csak itt látszik már, hogy nem stabilan álltam, hanem leguggoltam. Szerintem egy 1-2mp záridőt még egész jól ki lehet tartani...sőőőt, talán még kicsit több is megy, ha stabil az ember keze.

    És végül még két kép, szintén automatikus beállítás, csak engedélyeztem a vakut: 1, 2.

    hito: megnéztem ismét az éjszakai képeidet, pff....tényleg jók!:) Még a végén mi is eljutunk erre a szintre ;] Ez most egy dicséret volt mindkettőtöknek...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák