Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz rizso #26464 üzenetére

    Basszus az én S4 zoom ékszakaimtól már csak a Te S4 zoom éjszakaid jobbak. :Y :)

    Amit utoljára linkeltél asszem 808. Hát az valami elképesztő. Majd felszaladok oda és lövök hasonló alkonyatos képet, kíváncsi vagyok mit tud az S4 zoom ilyen körülmények között.

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • MR007RM

    addikt

    válasz rizso #26464 üzenetére

    Hát egyenlőre nincs mire. Szerintem az 1020 nem jobb a 808-nál, és a többi számomra elfogadhatatlan tényező a wp-nél. Más telók kamerája sem jobb a 808-nál, habár lassan kezdik beérni. Egy év múlva majd meglátom mi lesz. Azért jó lenne új teló szimpi rendszerrel, csinos kialakítással és még jobb kamerával, de számomra ez még a jövő. :) A linkelt fotót a múltkor a versenyen még egy kicsit finomítottam. Kis szín rá és picit csavartam rajta, mert ferdére sikerült. Legközelebb Budapesten megint megpróbálom.

    A hosszú záridőhöz hozzászólva. Én jobban örülnék, ha minél rövidebb esetén hozna jó képet. Az elnyújtott lehetőség mint az fentebb látszik csak a mozdulatlan falaknak jó, meg talán a tőlem linkelt fotó esetén. Távoli panoráma, tájkép, de minél kevesebb mozgó tárgy(élet) nélkül. Próbáld meg egy bevásárlóközpontban. :) Ha rövid exp.-val csinálsz jó képet az a király. :K És ahhoz akkor állvány sem kell. A jövő azt is el fogja hozni.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák