Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    válasz Sirandrish #19079 üzenetére

    "Szerintem picit túlvizionalizálod ezt az egészet!
    Nem fair a többiekkel szemben? Miért? Mert 3al több skinem lesz? És abból milyen előnyöm származik veled szemben? Nehezebben tudsz majd lelőni? Vagy én könyebben téged? Nem gondolnám..."

    Nagyon egyszerű a képlet. Azért nem fair, mert akik most meg a múltkor betáraztak v-bucksból azok innentől kb. semmit nem költenek a játékra, mert élnek mint marci hevesen a szajréból. Én és még sokan mások meg vegyük csak meg jó pénzért, ahogy eddig a cumókat, amiket esetleg szeretnénk. És itt nem azon van a hangsúly, hogy ez ad-e játékbeli előnyt vagy sem, mert nyilván nem. Hanem itt anyagi előnyszerzésről van szó.
    Pl. ha én amúgy megvettem volna a Heartbreak Royale Pack-ot, mert amúgy szeretném, most csak azért se fogom megvenni, mert nem vagyok hajlandó kifizetni a teljes árat érte, úgy hogy előtte pár nappal meg lehetett venni 13 Ft-ért. És igen lehet ezt venni durcázásnak, de ez van.

    Gondolj csak bele, te jól éreznéd magad ha kell mondjuk egy farmer. Bemész a boltba, oda mész a polchoz, és pont az orrod előtt veszi le az eladó a -90%-os kiárusítás tábláját és te már csak teljes áron tudod megvenni ugyanazt, amit előtte a Pisitke megkapott 2000 Ft-ért. Persze ha nem tudsz nélküle élni, akkor megveszed 20.000-ért, de eléggé rossz szájízzel. Ha meg tudod nélkülözni, akkor inkább meg se veszed. Ott rohadjon meg alapon. Na én pont így vagyok ezzel. :(((

    Ha korrekt akarna lenni az EPIC, akkor a kérdéses két pakkot most feltenné 0 Ft-ért a magyar usereknek, ha már benézték, akkor vigyék a többiek is. A v-bucks fiaskót meg nem is említem, az után is dukáln a kompenzáció.

    [ Szerkesztve ]

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák