Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz prmcsk #19758 üzenetére

    "Nálunk "alapszabály", hogy ha egyenesben megelőztek, vagy bőven melléd értek (hátsó-első tengely) akkor a kanyarban nem szúrok a rázón vissza"

    Lehet hogy nalatok alapszabaly, de szerintem ez se LH-t se MW-t kulonsebben nem erdekli...

    Lehet itt azzal ervelni, hogy 26 eve versenyzel, attol ez meg a birok ugy dontottek, hogy ez egy sima versenybaleset.

    Mellesleg:

    "Tudta, hogy a manőverrel nem veszít semmit, max nyer, ami be is jött. Miért is ?
    1.) Ha nem tud elmenni neki hambi + pontokat szerez hozzá képest.
    2.) Ha mindketten kiesnek a ponttáblázat nem változik.
    3.) Hambi kiesik és nulláz, ő meg becsorog...
    4.) Ő maga esik ki, nulláz, hambi + pontokat kap."

    A 4. ponttal hogyan is nyer? Legalabb ekkora hulyesegeket ne irjal. Ugy probalod beallitani a dolgot, hogy direkt beletorpedozott LH-ba, mert minden keppen jol jon ki a dologbol, majd megcafolod sajat magad...

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • MPowerPH

    félisten

    válasz prmcsk #19758 üzenetére

    Akkor én válaszolnék. Én csak 23 éves vagyok, és közel 7 éve van jogsim. Én is gokartoztam amatőr szinten, de az amatőr Astra kupán is ott voltam egy ízben, e mellett igen, szimulátorozok.

    "Ja persze...Ha nagyobb íven kanyarodik akkor könnyen előfordul, hogy balos külső rázót nem érinti, hanem átgázol rajta, amitől sérülhet a kocsi, lassul, vagy kiáll...
    Ne akarjuk már mi érezni azt az autót, amit ő vezetett..."

    Kérdem én, és akkor válaszoljál rá rendesen. Kubica miért tudta azt megcsinálni, ami Hamilton esetében nem sikerült? Nézd meg, az utolsó momentumról van szó.

    Don't Tread On Me

  • Integra

    titán

    válasz prmcsk #19758 üzenetére

    nem azért, de rajtad kívül még vannak itt páran, akik láttak már versenypályát párszor és nem biztos, hogy a te véleményeden vannak, mégsem azzal pedálóznak, az igazuk alátámasztásakor, hogy ők milyen tapasztalattal rendelkeznek, te is csak egy "fotel" versenyző vagy, szó szerint inkább egy 70kg-os lócarájder, de érted... :U

    lehet ezt csűrni, csavarni ez ettől még 50-50 marad:)

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • PazsitZ

    addikt

    válasz prmcsk #19758 üzenetére

    Ja persze...Ha nagyobb íven kanyarodik akkor könnyen előfordul, hogy balos külső rázót nem érinti, hanem átgázol rajta, amitől sérülhet a kocsi, lassul, vagy kiáll...
    Ne akarjuk már mi érezni azt az autót, amit ő vezetett...

    Mindenki hülye és nem tudhatja, de te igen. :DDD Hát az arc az megvan.

    (#19761) prmcsk : Az sem érv, hogy tubica miért... ? Mert nem azonos a két szitu és a ponttáblázati helyük csak a helyszín.
    Mi köze van a ponttáblázatnak az íven való elkanyarodáshoz? :F

    - http://pazsitz.hu -

Aktív témák