Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz -Mike- #6751 üzenetére

    Amit a Francia GP-ig mutatott az tényleg smafu volt, pontosabban nem túl meggyőző inkább így fogalmaznék. Kivéve az Ausztrál GP, de ugye ott még javában hajlott a padlólemez. Viszont ennek ellenére megérdemelte, de az én szemeben főleg csak azért mert már rajta kívülálló okok miatt elbukott kettőt 2003ban és 2005ben...

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • lacafaca

    őstag

    válasz -Mike- #6751 üzenetére

    valahogy mégis ő lett a bajnok...azt az alkesz teremburáját... :o

    Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

  • gV

    őstag

    válasz -Mike- #6751 üzenetére

    kicsit régi hsz de mind1

    Azt nem kellene elfelejteni h bridgestone gumit rég használt, 2001-ben, ehez hozzá kellet szoknia sőt megkellett változtatni a vezetési stilusát.
    Az egész csapat új volt.
    Ausztál gp mesterhármas asszem ennél többet te sem várhatsz el más vb-tol sem.
    A maláj gp körönként 1 tized mp hátrányban volt amiatt mert kimélni kellett a motorját. Bahreini futamon tényleg rosszul ment ahelyett h elkapta volna hamilton a 2. kerékcsere után leszakadt töle.
    De nem mindig volt jó formában a Ferrari sem spanyol gp elektronika hiba, aztán a szélcsatornába történt baleset miatt 2 hétig szünetelt a fejlesztés április-május környékén, végül europa gp-n a hidraulika mondott unalmast.
    Ahogy tavaly Schumi ugy ö is hibázott a monaco gp időmérőjén de mig tavaly Schuminak 1 ütőképes Ferrari volt alatta, idén pont a monaco gpre esett a fejlesztések elmaradása miatti gyengélkedés (massa 3. volt de majdnem kört kapott).
    Amerikában az f2007 akkori versenyképességéhez mérve jol ment.
    Europába visszatérve francia gp amolyan schumis győzelmet aratott (vagyis sztem vb-i szintüt).
    Ezután hibázott brit gp időmérön is de ott végül nyert, mit számít a bakija?
    Hungaroringen végig hamilton nyomában + leggyorsabb kör, talán megprobálhatott volna előzni. 2. hely.
    A török gp időmérön tény h pontokban mérhető hibát vétett amikor nem sikerült a poleba kerülnie könnyebb autóval, a futamon ment leggyorsabb köre viszont pusztitó volt! 2. hely.
    Olasz gp sajna gyengus volta Ferrari jövőre itt mindenképp vissza kell vágni a mekinek!!
    Belga gp pole+győzelem, nekem elég, neked?
    Japán gp utolso helyről coulthardot egy amolyan Sennás (donnington 93) manöverrel elözte, sztem csúcs volt! Persze neked futottak még kategoria. 3. hely.
    Kína gp végig dominált leszámitva az időmérő 3. szakaszát viszont ott nehezebb volt az autója, hamiltont versenyben elözte meg, gyözött.
    Brazil gp időmérőn hami feltartotta mást nem kell irnom h miért nem került poleba. Futam lerajtolta lewist majd a jobb taktikájának köszönhetöen megelözte felipét is győzelem+ leggyorsabb kör.
    Ez nekem (emlékezetből) Kimi első évadja a Ferrarinál ahol egyből vb lett! Sztem ez vb szintü volt de legyen neked igazad, már most várom h kiderüljön milyen amikor szted is vb szinten teljesit.

Aktív témák