Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hunnylander

    őstag

    válasz Motion_Blur #19515 üzenetére

    Nekem nem egyertelmu. Es szerintem neked se lenne egyertelmu, ha Kimi csinalta volna.

    Kozelitsuk meg a dolgot mas szemszogbol. Lewis szeret 'trukkos' (ertsd a szokvanyostol eltero) iveket hasznalni, es a McLaren partner is ebben. Magny-Coursban is voltak ilyen 'kanyarok'. A Meki (Hamiltonnal) kepes volt bizonyos kanyarokat gazelvetel es/vagy fekezes nelkul kivitelezni, mig az atlagos autok nem. A felvetelen az latszik, hogy Vettel mar le van tudva (Lewis van az idealis iven, Vettelnek mar nincs eselye) es ki is tudna fekezni, de o mintha nem is akarna ott lassitani es ugy is tunik, hogy neki nem is kellene, de viszont 'szinre lep' egy vanszorgo Red Bull, ami lathatolag nem kepes olyan szenzacios kanyarvetelekre, mint a McLaren. Lewis beleszaladt volna, ha nem kormanyoz a kerekveto fele. Szerintem ezen a reszen Lewis fekezes nelkul (vagy legalabbis masabb es gyorsabb modon) hajtott at a futamon, majd megnezem a futamot ujra, hatha okosabb leszek.

    Lassitott felvetel

    Vagyis a palyaelhagyas felfoghato a lassubb Red Bullal valo utkozes elkerulesert tett manovernek. Szamomra akkor mar Vettel le volt tudva, es ha nem kavar be az a Red Bull, a Meki a sajat tempojaval rendesen teljesithette is volna a kanyart. Emlekszem ra, hogy a kommentatorok emlegettek is, hogy Lewis mas iveket hasznalt, es olyan helyen se fekezett ahol mas autonak muszaj volt. Nem lennek meglepodve, ha Lewis pont ezert elozott a kerdeses helyen, mert ez az.

    [ Szerkesztve ]

    www.HunnyF1.com

Aktív témák