Hirdetés

Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz PazsitZ #6702 üzenetére

    Tudom olvastam, én sem szeretném ha így lenne VB. Majd jövőre vagy azután megcsinálja a pályán.

    Egyébként pedig az is elhangzott, hogy a üzemanyaghőmérsékletet meghatározó szabály sem jó. Mivel nincs benne leírva pontosan melyik meteorológiai adatot kell felhasználni.

    Amit linkeltél abból:

    Kiderült viszont, hogy a Sport Munkacsoport (Sporting Working Group) állásfoglalása világosan lefekteti a mérés körülményeit, méghozzá oly módon, hogy a FOM által megadott, illetve a töltőcsőben mért hőmérséklet a döntő. Ez azért fontos, mert a hasonló funkciójú Technikai Munkacsoport állásfoglalásai precedensértékűek, többek között a 2005-ös BAR-botrányban is alkalmazták őket.

    MÁS

    [link]

    Dennis admitted the cause of the gearbox problem had not yet been diagnosed.

    “We have had phenomenal reliability all season and this was the first time that Lewis had a problem in the race that cost him time,” he said.


    “The exact cause we don’t know, but we do know the result, which was that the gearbox went into default mode and selected neutral.

    “It did that because there was an incorrect command given to the system.

    “Why did it receive an incorrect command? We don’t know yet. It could have been a sensor but it defaulted and it took a while to recover mentally.

    “The gearbox worked perfectly after that.”

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Aktív témák