Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RCH663

    aktív tag

    válasz Cypresss #8798 üzenetére

    Igazából nem látom értelmét hogy megmondjam a nevem... Minek? Hogy jobban tudj személyeskedni? Te magad mondtad hogy nem írsz semmit, csak röhögsz... röhögj!

    Tényleg nem értem miért rugatod magad itt, ha mindenki hülye, csak te vagy sárga villamos. Támadó, kritizáló hangnemben (lehet én vagyok mimóza lelkű) bekiabálsz, leosztasz engem, meg a többieket is, és ha ezt szóváteszem, akkor elkezdesz személyeskedni. Andris nevét azért bátorkodtam megemlíteni, hogy szakmai síkon maradjon a dolog, de te ebből még személyesebb vitát generáltál.

    Miért fáj ez neked, hogy én próbálok itt esetleg valakinek segíteni. Lehet rossz körben vagyunk, és elölről kéne kezdeni a beszélgetést nulláról, és akkor még jó pár sör beleférhet egyszer, nem tudom... :( De ennek amit most csinálsz semmi értelme.

    Látszik nem gondolkodunk hasonló képen az itt leírtakról, ami nem baj, mert ez viszi előre a dolgokat. Nekem van egy elképzelésem, megközelítésem egy problémáról, és neked is van. És ha kettőt összerakjuk, akkor lehet hogy kijön egy tuti megoldás. Vagy nem, és akkor gondolkodhatunk elölről, és mivel nem ugyan azon az úton járunk hamarabb találhatunk rá közösen a probléma megoldásra.

    Szajkózod, hogy a shader rossz, mert instabil, OK. Azt mondod fejlesztesz. Ezek szerint találkoztál a problémával. Te mibe ütköztél bele ami alapján elvetetted a használatát? Neked mik voltak a tapasztalataid. Nagyon szívesen hallgatlak, mert én sem élek elég sokáig, hogy minden hibát magam kövessek el. Komolyan érdekelnek a tapasztalataid.

    Direkt nem project magentát választottam. Nekem Flyware van, mert nem 737 a választott típus. A project magenta árát ráadásul kissé túlzottnak tartom. Másik út, másféle megoldása a problémának. Nem mellesleg honnan tudod hogy nekem az kell? Benyögöd anélkül hogy bármit tudnál a fejlesztésről, mindezt lenéző, cinikus hangnemben. (de lehet még mindig én vagyok a mimóza)

    Kérlek tisztelj meg minket, hogy megosztod az itt leírtakkal kapcsolatosan a tapasztalatid, hátha tanulunk belőle mi is valamit. Annak tekintetében, hogy megcsináltad a fordítást, látom a közösségi szellemet.

Új hozzászólás Aktív témák