Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalapacsolok

    senior tag

    Sziasztok!
    Már a sokadik kingston v300 SSD-t használom különböző gépeken, az egyikkel most baj van. Szerintetek hibás, vagy orvosolható? Használtam a windows7-et, 1 db SSD volt benne, ami 2 partícióra volt osztva itt is. De egyszer csak furán viselkedett a rendszer, partition magiccal láttam, hogy többféle partíció jött létre, amiket nem tudtam helyrerakni. Ezért valaki itt azt javasolta, hogy active killdisk-el, dosból zero fillel írjam tele az összes partíciót .Így is lett. Aztán akartam telepíteni a windowst, újra akartam partíciónálni: törlök mindent, de nem lesz 1 nagy unallocated rész, hanem kettő, kb. 30-30 gigás... (WTF?)

    Az első partícióra akartam telepíteni a windowst, 3-at csinált belőle. A második pedig továbbra is unallocated, nem engedi ,hogy partíciót vagy bármit csináljak vele, ezt a hibaüzenetet dobja ki:KÉP ITT
    Hogyan tudnék továbblépni? Vagy az SSD kuka?

    A 100 megás partíciót értem, de azt a 0 megás partíciót nem értem az elején, no meg azt, a másik 30 gigás unallocated-ből miért írja, hogy "bővített", és miért nem tudom se törölni, se partíciót csinálni belőle.. :S TIPP? KÖSZI

Új hozzászólás Aktív témák