Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Üdv mindenkinek
    Mivel nem kellet alaplapot és processzort cseréljek mert a bf4 elfut rendesen(BETA alapján nem így nézet ki) ennek örömére megvettem az első SSD-met
    Még nem fogtam neki a telepítésnek mert először kérdeznék, meg a segítségetek kérném

    Választásom KINGSTON V300 SV300S37A/120G eset ami már itt van előttem

    Alaplapom ASROCK 880GXH/USB3 nincs csak SATA2 csatlakozója
    Gondolom SATA3 hiányából nincs gond mert visszafele kompatibilis, max lassabb lesz

    Hogy hova miként kell bekötni az megy, PORT 0 -ba (ezen a képen a 19 számmal jelölt helyre)

    Viszont amibe a segítségeteket kérném hogy bios-ba hogy állítsam be a SATA AHCI üzemmódot hogy jó legyen
    Manualba megtaláltam(kat a manual-hoz) a 51 lapon, de hogy melyiket mire az már jó kérdés (kép róla)
    Megköszönném ha valaki leírná hogy melyik értéket mire állítsam

    Egyenlőre ennyi lenne mert majd ha megvan a telepítés jön a finomhangolás ami a téma összefoglalóba lévő írás alapján megy majd, remélem minden gond nélkül

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák