Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz Doky586 #40803 üzenetére

    Hát ezen jól meglepődtem! :) De igazad van, így már pár perc alatt sikerült. :C
    Ja, és a fölösleges partíciókat is töröltem előtte.

    King Unique:

    "Azt meg nehezen hiszem, hogy egyáltalán "nem látta" az SSD-t..."

    Nem kell elhinned, de akkor sem volt látható. Penről és memóriakártyáról is próbáltam, többször újraindítottam mindkettőt, és egyszer sem látta az új SSD-t. Eléggé aggasztó volt. A két USB-s eszköz két külön csatiban volt (USB2.0 és USB3.x), mindkettőnél kipróbáltam mindkét lehetőséget (USB és UEFI boot), és egyszer sem látta! Nem először költöztettem rendszert.

    A kérdés inkább az, hogy ha játszásiból azt képzeljük, hogy nem vagyok teljesen holdkóros, akkor mi okozhatta, hogy nem volt látható az SSD. A csatikat jól begyömöszöltem szerintem (Lehet, hogy mégsem?). A SATA-vezérlővel ezen az alaplapon nem szokott gond lenni.

    Minden alkalommal (amikor USB-ről próbálkoztam, és amikor Windows alól) egy előre elkészített mentést próbáltam visszaállítani a legfrissebb Macrium Reflect Free-vel, nem az épp futó rendszert akartam piszkálni.

    Köszönöm a linkeket, ellenőriztem, az osztással egész számot kaptam, tehát jó az eltolás. AHCI módban van.
    A modern alaplapokon (ASRock Z370 Pro4) van más lehetőség mint UEFI és AHCI?

Új hozzászólás Aktív témák