Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz FollowTheORI #94591 üzenetére

    Jaj ne már... egy helyen írtam, hogy nem értem. :U Na most ha az a bizonyos mozzanat (Cassian) neked teljesen logikus ott és akkor, akkor emelem kalapom. :D
    Pont eléggé figyeltem rá, faék volt az egész film (ez nem lenne baj, a többi is az), cserébe olyan dolgokat álmodtak bele, amik illúziórombolók. Szóval abban a világban, ahol ez meg ez történik képzett kardforgató metahumán jedi lovagokkal, ugyan magyarázd már el kérlek, hogy a vak Chirrut Imwe nemjedilovag mégis miként sétált át a halálosztagosok koncentrált tüzén? :) Vagy erősítsd meg, hogy szerinted a maximumot hozták ki Orson Krennic szerepéből, úgy, hogy az Új reményben csattra megegyező karakterű Tarkin is benne volt a filmben. Vagy szerinted a csillagromboló romboló manőver szerinted így okés volt. Vagy csak (tényleg támadás nélkül mondom) elkapott a fanservice. Nekem is van ilyen filmben is, de arra kíváncsi lennék, hogy az általam felsoroltak, elmondásod szerint, miként lehetnének értelmezhetőek, ha jobban figyeltem volna. :) Igen, abban igazad van, hogy most csak a negatívumokat soroltam fel nagy részt, pedig olyan volt a végső csata, ami simán top a franchise-on belül, Felicity Jones szerintem simán túlszárnyalta a tavalyi Daisy Ridley-t, de pont azért vagyok csalódott, mert most szakíthattak volna nagyot egy nem annyira Star Wars Star Wars-szal, valami hideg, háborús heist sztorival, ehhez képest összedobtak egy filmet egy kis keresgélésről, egy kis háborúról, amit ráadásul még toldozgattak-foltozgattak utólag is, amúgy meg nem kicsit nyúltak vissza a negyedik részhez (ismét...).

    Ja még egy: ezeket azért vettem észre, vagy inkább azért hoztam szóba, mert eddig abszolút nem voltak jellemzőek egyik SW filmre sem. Sok hibája van főleg az újaknak, de szerencsére mentesek a full retard húzásoktól.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák