Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #96349952 #78238 üzenetére

    No a végén eljutunk oda hogy Lucas lesz a legjobb SW rendező? :DDD
    (Lehet jó történeteket talált ki, de elmesélni borzasztóan tudta, színészekből semmit nem hozott ki, stb stb. a Látványt meg a hangot stb elintézte neki a csapat... ez mentette meg. :) - máramennyire.)

    Ne már... :P

    Nem csak én mondom, lásd fentebb.

    A Godzillás és Jurrassic Parkos rendezőket én megértem. Adott volt egy történet (akármilyen is) és kihozták belőle a maximumot úgy hogy szerette a közönség és pénzt termeltek.
    Lehet nem ez volt a legeslegjobb dolog, de én nem látom bajnak sem. Mondjuk a Godzillás srác tényleg kockázatos... gondolom ezért kapott inkább Rouge One-t és nem epizódot.
    A másik meg mire odajut már kész történet van, tudni fogják miről kell szóljon a trilógia vége... ebben pedig jó volt Colin Trevorrow. Egy adott történetet (JW) el tudott úgy meséltetni és "feljújítani" hogy sikeres lett, pedig már mikor beültünk tudtuk miről szól, mégis élveztük. Ez kell ide.

    Itt is elmondom, igen egyik sem szuperjó kivételes és kiváló rendező (és író), se nem Nolan, se nem Spielberg vagy Cameron és stb. De nem is annyira rosszak, a célra amire kellenek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák