Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz callmeakos #26908 üzenetére

    mert CC egy sz*r ;] bár megjegyzem, a mai eurocenteres olcsónapokon is csont üres volt a mozi :D Családi üzelmek nagyon jó kis vígjáték.

    The Other Guys
    1080p eng dts

    ettől egy baromi jó kis röhögős estére számítottam, és hát eléggé csalódtam. elgondolkodtam néha, hogy minek is nézem. gyenge volt. Marky Mark-ot nagyon bírom, Will Ferrel is egy idióta, de még ők se vitték el nekem ezt most. pár jó poén meg jelenet volt benne, de összességében karcsú.

    5/10

    Gravity
    euro 4k 3d eng

    írta itt valaki, hogy év Clooney oscar, meg év sci-fije. így is ültem be rá. ettől azért messze volt. oscar? lol :DDD 20 percet szerepelt csórikám...

    ezt leszámítva egy igen komoly filmet kaptunk, elég szűkös a jó filmek sora ebben a kategóriában, ez is nagyon egyedi volt, a mai technika elég sokat tudott hozzátenni. Sandra Bullock-ot annyira nem szeretem, de itt teljesen elviselhető volt. volt több jelenet, amikor keményen magamba néztem, és elgondolkodtam, hogy te jó ég, milyen lehet ott kint. az biztos, hogy én nem mernék felmenni, emelem kalapom előttük.

    gyönyörű volt maga a film, itt vagyok biztos benne, látatlanban is, hogy nem lett volna rossz egy imax. viszont a második legjobb verzió volt a 4k 3d, és ez ingyé volt, meg helyben. tetszett, nagyon. kár a happy end-ért.

    8/10

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • spammer

    veterán

    válasz callmeakos #26908 üzenetére

    "No akkor elmondanám hogy talán a legnagyobb Cinema City komplexumban a.k.a Aréna Pláza egy darab embernél nem volt több az átlagosnál. Még azt sem lehet mondani hogy tömeg volt. Mikor odaértem a jegyekért 13:15re kígyózó sorok helyett 2 ember állt előttem. de gondoltam korán van még. De az, hogy a 2-300 férőhelyes teremben ha voltunk összesen 40en akkor sokat mondtam."

    Amekkora (gyakorlatilag nulla) "hírverést" csináltak neki, nem is csodálom. A hab a tortán, hogy a Gravityt ki is szedték, amire igazán lett volna érdeklődés. Nem baj, ha nem kell nekik a pénz, akkor nem.... :U

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák