Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Bad Pritt #49830 üzenetére

    lol, ki volt az aki azt a szart a star warshoz hasonlította?! :DDD
    amúgy látod, sokakat kilóra megvett a film, pedig valóban teljesen retardált volt, arckaparóan ostoba.
    glenn close.. mint a 101 kiskutyában, tök hiteltelen, meg az a kócos gubancos hajú fegyőr is, hát egy kabaré az egész, komolyan..... ők nem tudták, hogy sosem szabad fullban nyomni a kretént..

    -------------------------

    a most wanted mannel kapcsolatban: te tudtad, hogy a végén az lesz? azonnal? engem beszippantott a film, én akkor jöttem rá, hogy mi lesz, mikor a visszapillantóban feltűntek a teljesen irreális méretű amerikai terepjárók, amiket az életben nem láttam még hamburgban, pedig pár évet már lehúztam ott és pont ott a központban dolgoztam az idő jó részében. és igazából szerintem pont így lett jó, mert nem lett happy end és seymourral pont azt csinálták meg, amit alapvetően ő is csinál mindig. és ezért írtam a halas hasonlat az akció engedélyezésekor tökéletes volt, nem ő volt a cápa, hanem a cia, ő csak a barracuda volt.
    különben mi lett volna a vége? pityeregnek örömükben? én meg attól mentem volna falnak :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák