Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz somasz #2578 üzenetére

    Christian Bale-t

    The Dark Knight Rises
    eredeti hang/felirat

    a számban a kezem, a gyomromban meg a görcs volt két és fél órán át.. miért történt meg mindez? azért, mert mocskosul kellett már szrnom, vagy azért, mert Nolan-én egy bitang jó Batman-mozit raktak össze, ismét? elmondom hát, az utóbbi miatt
    eldobott itt néhány forumlátogató korábban már negatívumokat, van aki igencsak lehúzta a filmet, talán kínjában, talán mert valami totál mást várt. nem tudjuk mi ezt, nekik majd megnyugvás lesz és várva várt moziélmélmény biztosan legközelebb egy szép angol novella-adaptáció vagy egy következő divat-francia-dráma/vígjáték
    A többségnek azért tetszett és imádta, velem együtt. ez azért megnyugtató dolog
    nincs veszve minden, nna.. : D
    De nem Nolan, akkor sem fogok neked 10/10-et adni. Pedig elég sokáig azt gondoltam a film alatt, hogy de
    de nem, mert beleegyeztél abba a szaros 16-os karikába és a befejezésed miatt sem, amit egészen egyszerűen összecsaptál, te is.. lehet, hogy valamelyik este meglátogatott pár ember a lakásodon, hogy inkább más befejezést írjál mégis, mint amit hited szerint szerettél volna, meglehet ez is, akkor nyilván nem te vagy itt a hunyó, de egy biztos, ezzel elcseszted a ziccert, amivel igazán halhatatlanná tetted volna ezt a filmet.
    de így is 9.0-án állsz 220k szavazat után, így is elégedetten keltem fel a moziszékből és így is firkál már a gatyámban a cucc vége, annyira várom már, h csússzon kifele az a kurva dts bluray, egyenesen ide befele a nappalimba, a hangrendszerembe, az arcomba újra, Bane-nel, Selina seggével meg mindennel, úgy ahogy van

    9/10

Új hozzászólás Aktív témák