Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Bad Pritt #144585 üzenetére

    Én továbbra is azon a véleményen vagyok
    Ha jelenből elmegy a jövőbe majd visza hogy változtasson a jövőn, akkor a jövő meg sem valósul tehát már az sem történhetett meg hogy a jövőbe elmenjen (hiszen akkor nem építenek időutazó gépet sem) és megtudják mi fenyegeti a jövőt és megkeressék a jelenben hogy hol lehet az űrhajó és így tovább...
    Ez egy örök téma lesz ahogy néztem van jó sok időutazós film de szinte mindben összejön ez az időparadoxon

    "Az időparadoxon vagy időutazás-paradoxon egy az időutazással kapcsolatos paradoxon. Elsőként René Barjavel sci-fi-író 1943-as, Az óvatlan utazó („Le voyageur imprudent”) című könyvében[1] jelenik meg. A második személyben kimondott paradoxon így hangzik: tegyük fel, hogy visszautaztál az időben, és megölted a biológiai nagyapádat, mielőtt találkozott volna nagyanyáddal. Ennek következtében valamelyik szülőd meg sem fogant (és így te sem), ezért végső soron vissza sem utazhattál a múltba, hogy megöld a nagyapád, és így tovább."

    A looperben imádtam azt a részt mikor a srác jövőbeli énjét visszaküldik de ő nem öli meg, elrohan az idősebbik énje majd menekülés közben sorba tűnnek el az ujjai mert a jelenkori fiatal gyereknek vagdossák lefelé a végtagjait, bár ott is ugye bukfenc van mert ha jelenben levagdossák mindenét akkor el sem jut a jövőbe hogy elfogják és vissza küldjék a jelenbe :D

    [ Módosította: radi8tor ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák