Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    ...és még egy pár apróság az előző hétről... :)

    Egy kutya négy útja
    (A Dogs Journey)

    Kellemes, családi kikapcsolódás, jobb volt, mint amire számítottam. Kötelezően sírós... :DDD Semmi extra - családdal és/vagy barátnővel nézős.

    5/10

    ---

    Szerelem második látásra
    (Love at Second Sight)

    Ez sem volt rossz, bár a vége nekem nem egyértelműen pozitív - mi lett ugyanis a másik síkon a feleségével... :U Kb, mintha az már nem lenne érdekes... Simán nézhető kategória, mondjuk nagy nyomokat nem hagyott... :DDD

    5/10

    ---

    A Futár
    (Message Men)

    Akció, akció, bugyuta, de kikapcsolt. Na ettől sem kell sokat várni, de egynek jó volt. Kicsit John Wick akart lenni, meg egy kicsit Védelmező - de nem ártott a filmnek. Néhol cgi ölés, az érdekes volt azért...

    5/10

    ---

    Jexi - Túl okos telefon

    Na ezen feküdtem a röhögéstől... Kellett már egy ilyen film, nagyon bejött... Volt benne baromság épp elég, de annál több baromkodás is. Szinkronosan néztük, de erre kíváncsi leszek feliratosan is majd. Tetszett! Vígjátéknak nagyon is jó volt... :)

    8/10

    ---

    Demóna - A Sötétség Úrnője

    Na ez tipikusan a "nem is tudom miért készült el" kategória. Azaz hogyne tudnám - pénzért... :DDD Nyomába sem ért az első résznek, totál olyan érzésem volt, mint ha az Avatar hatására született volna meg ez a folytatás. Látványos volt, de valahogy olyan semmilyen amúgy. Családdal nézős nyilván, de nem hagyott ez sem mély nyomot...

    5/10

    #értékelés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák