Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz vzsryl #125626 üzenetére

    Once upon a time in Hollywood
    alle, ov

    + brownus, mert te is élvonalban nézted.

    próbálom kendőzni Tarantino stílusa iránti rajongásomat, teljesen nyilván nem fogom tudni. ezzel együtt is azt merem mondani, hogy nem a hype vonat vitte el nekem a filmet, ez egy igazán remek alkotása lett. leszögezném, hogy egyetlen előzetest néztem csak, kerültem minden további infót, mint általában. erre alapozva pedig másra számítottam, így meglepődtem, hogy mi is volt lényegében ez a film. olvastam negatív kritikát, amiről annyira erősen lerítt, hogy a néző nem értett semmit ebből az egész miliőből, hihetetlen számomra, hogy valakinek ennyire kisiklott. sebaj, sokfélék vagyunk. nekem is van vaj a fülem mögött, mert szégyen - nem szégyen (legalább bevallom), a Polanski név rögtön megütötte a fülem, de egészen a végéig nem raktam össze semmit... mintha befagytam volna, nem kapcsoltam. ez egy érdekes aspketust eredményezett, ugyanis egészen addig, amíg nem került a végén más megvilágításba úgy igazából minden, amit láttam, más szemmel néztem / élveztem a filmet, más részletekre koncentráltam. utólag pedig nagyon ütött. (és engem ki is ütött, hogy jááájtebarom). ez a brigantis mi lett volna, ha koncepció érdekes és jelen esetben jó végeredményt hozott. én szeretek elveszni a részletekben, ebben mesteri a rendező, olyan nüanszok voltak a filmben úton-útfélen, hogy az nem igaz. még alszom párat és várom nagyon a blu rayt, feltétlenül újra kell majd néznem. ez tipikusan az a film, amihez még hozzá fog tudni tenni, nekem. Brad Pitt LSDs cigi flesse és a Tarantino-ra jellemző, már-már túlkapott, abszurd őrült hentelés a végén, hát valami kegyetlen volt. beleégett az agyamba, ahogy DiCaprio a lángszórót tartva, szétziláltan áll a medencéje szélén a ropogós lángolt ázsiai hippilány felett. :d

    John Wick 3: Parabellum
    1080p, ov

    nagyon nyerő volt nekem az első rész, nem ecsetelném, azt eltalálták. a másodikban még elkapott egy egészségtelen egyensúlyt a hihetetlen, de még nem bántó akció, illetve a számomra valamiért még érdekes sztori. meg úgy összességében voltak jó pillanatok a folytatásban is.
    itt már megborult a bili, hosszú volt a film, ehhez mérten különüsen zavaróak voltak a bántóan céltalan akciójelenetek. egynek még elment, egy laza esti akciófilmnek belefér, de erősen süllyed a lendület. ettől még nem tartottam, sőt vártam, a folytatástól már kicsit ódzkodom. pedig #teamkeanu

    #értékelés

    [ Módosította: vond ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák