Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoo123

    senior tag

    válasz mephi666 #124234 üzenetére

    Alita
    A Berserker test a Vénusz köztársaság által épített egyik legerősebb tömegpusztító fegyver. Amikor Ido megtalálta, akkor "locked" (korlátozott) állapotban volt és Alita is úgy használja. Később láthatod majd a Berserker igazi erejét "unlocked" üzemmódban is, amikor feloldják a korlátozást, lesz még ott meglepi! :)

    Dragon Ball, jah, jó hasonlat, a Last Orderben a ZOTT küzdelmek a végére eléggé eldurvulnak, hatalmas plazmatámadások is lesznek, ott nekem is a DragonBall jutott eszembe. :)

    De ami nekem a legjobban tetszik az az hogy mindent tudományosan is megpróbál megmagyarázni az író és olyan ötletei vannak hogy beszarás:
    -Plazma(ív)vágó,
    -Műholdról indítható támogató fegyver kvázi IONágyú/dron,
    -biológia sejtek mintájára létrehozott mesterséges sejtekből felépülő -nanotehnológiás- test amely a viselő kívánalmainak megfelelően átalakul/alkalmazkodik pl Berserker,
    -elektromágneses mező generálása/manipulálása (energiasugár/védőpajzs/repülés),
    -magasnyomású vízsugár mindent átvágó fegyver/védőpajzs (Roncsváros is védelmi célú magasnyomású vízfüggönnyel van körbekerítve),
    -élőlénynek álcázott megfigyelő dronok, darázs méretű automata támadó fegyverek,
    -mikrobombák,
    -Kvantum(szuper)számítógép,
    -féreglyuk (energia)generátor,
    -génmanipuláció/biológiaitervezés

    Ha végigolvasod Alita történetét akkor nem fogsz unatkozni, az már biztos. :)

    ''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

Új hozzászólás Aktív témák