Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik76

    senior tag

    válasz atike #123897 üzenetére

    Azert remeli az ember hogy nem jon ossze, mert ez nem ugyanaz a merce. Ha most az Avatarbol kivagott jeleneteket (volt par) ujra beletennek a filmbe es visszakuldenek a moziba akkor szerinted azt siman csak hozza kene szamolni az eredeti Avatar bevetelehez? Ez egy vegtelenul izzadsag szagu erolkodes a marvel reszerol es rengeteg ember szamara visszatetszo. Mind a ketto filmet megcsinaltak, vegig ment a mozikban, ennyi volt. Ki mennyit keresett felkerult a listara.
    Lehet ezentul pl az atletikaban a rud ugrast is meg lehetne utolag toldani ha a felsojet lecsereli a versenyzo. Csak hogy meglegyen mar az a tronfosztas. Mert az milyen jo. :U

    Viszlat
    Nem, meg nem lattam. Jo?

    VighPeter
    Igen, tenyleg. A Jagten meg egy olyan hogy a hajam letettem tole de odzkodok az ujranezestol. Zsenialis film. :K
    A Szall a Kakukk-ot amikor lattam meg kicsi voltam hozza hogy megertsem. Aztan ugy tiz evvel kesobb egy konyvtarban a kezembe nyomta egy konyvtaros neni, hogy ezt kotelezo. Igaza volt, remek konyv. Nem tudom megneznem-e meg egyszer a filmet, lezartam magamban igy ezt a tortenetet. :)

    [ Szerkesztve ]

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Új hozzászólás Aktív témák