Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    válasz kiserik #6611 üzenetére

    Legtöbb nézőszám (átlag nézőszám!) a Bundesligában van, majd második a PL és harmadik a La Liga.
    TV-s közvetítések tekintetében a PL az első.

    DE ezek a fifa esetében nem számítanak. Sokkal inkább a bajnoksághoz kötődő költségvetés. Amiben brutálisan kimagaslik a PL. Tavaly vezették be ha jól emlékszem azt, hogy nézettségi pénzeket is kapnak a csapatok. Ezért tehette meg az Everton hogy több mint 100 milliót költsön idén (még Lukaku eladása előtt!). ...az más kérdés hogy mire ment az elköltött pénzzel :D

    Szerk.:
    Illetve a Spanyol focinak van egyértelműen a leginkább "misztikus" ereje, hiszen ott szinte már vallás. Ugye a foci vette át a bikaviadalok és egyéb spanyol, latin temperamentumú szórakozás helyét.

    [ Szerkesztve ]

  • #16514048

    törölt tag

    válasz kiserik #6611 üzenetére

    Fifáról volt szó, bár szerintem egyébként is az a legnépszerűbb.

    Hát nem tudom, Martial-t idén még pont nem próbáltam, de sok egyéb PL játékost már igen. Nálam pont ők nem voltak köszönő viszonyban sem az IF Alessandrini - IF Martinez párossal.
    Opara 74-es silver létére szintén jobb, mint bármelyik 15k alatti PL védő akit próbáltam eddig, ugyanez igaz Wynne-re, akit LB poszton játszatok. Osvaldo Alonso meg túlzás nélkül olyan nekem, mint amilyen Kanté volt tavaly, csak a kevesebb balance érződik.

    Más bajnokságot még nem próbáltam, a többi korábban felsorolt játékossal csak az ellenfél csapatában találkoztam, de egyáltalán nem éreztem úgy, hogy könnyebb dolgom lenne ellenük, mint egy PL csapat ellen.
    Ugyanúgy tud tolni a gép bármilyen más csapatot is, és akkor hozzájuk is ugyanúgy visszapattan minden, meg nem tudom utolérni a 90 pace-es védőmmel Fernando Torres-t...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák