Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    válasz Expendable #1677 üzenetére

    Én minden évben csak BPL-eztem és sokat játszottam/játszom ebben a felállásban.
    Először is hogy hogy állítanám be: CDM poszton változtatnék leginkább. Most Matic és Bakayoko nagyon egy kategória, mind a kettő a védekezésért felel leginkább. Én úgy állítanám fel őket hogy vagy jobb vagy bal oldalra és egy poszton, tehát egymás cseréi lennének. Mellé pedig betennék egy védekezni is tudó, de inkább support CDM-et pl Dembélét (egyik nagy kedvencem). Alternatívák: Herrera, Klaassen, Henderson és esetleg Wijnaldum (ő a másik nagy kedvencem).

    CB poszton meg én Bailly + Sanchez vagy Bailly + Koscielny.

    RB: ha kijön Valencia rendes lapja fixen ő. Neki nem kell alternatíva se :D

    CAM: Sigurdsson teljesen jó, cserének esetleg ajánlanám Rooney-t. Nálam nagyon jó és sok gólt lő. Tegyél rá egy free roamot meg hogy maradjon fent.

    LM: én is Arnautovicot használom most, de nem érzem túl jónak. Lassú és körülményes (ahogy Silva is egyébként). Még nincs tanácsom, hogy kit kéne....Illetve de csak rohadt drága: Martial.

    RM: szerintem Silva is rossz. Oda Mahrez fixen.

    De amúgy ha nem változtatsz semmin, akkor is el leszel ezzel jó darabig :D Elég erős kis csapat. Mondjuk én lehet eladnám Ibrát és az árából felépíteném a teljes keretet, majd ha lejjebb megy az ára akkor meg visszavenném.

    Geradossz: Nekem a szélső védőim nem alkalmasak arra a fajta játékra amire a szélsőket használom. Egy Alaba vagy Marcelo megfelelne, de jelenleg Shaw és Cédric van :D A meccs felénél már fulladoznak a sok futástól...

    Szerk: Esetleg még annyi, hogy én a két szélső középpályást beküldeném 16-os felé és a szélső védőkre hagynám a beadást. Valencia és Rose is teljesen alkalmas rá és így plusz 2 embered lenne fejelni is akár. (és akkor maradhat Arna is mert jó magas)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák