Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupersanyi

    aktív tag

    válasz bdave16 #11854 üzenetére

    Én is 7 győzelem, 1 vereséggel kezdtem, eddig nagyon jól megy.
    IF Azpira 8 meccs után is csak azt tudom mondani, hogy a PL legjobb védője. Védekezésben hibátlan, fejjátéka nem kiemelkedő, de sentinel lappal egész jó (az 5 védős felállásomban nem feltűnő, hogy alacsony) és nem is hibázik, 8 meccs alatt egy sárgát sem kapott. Nagyon gyors és ami a legjobb benne, hogy nagyon jó a labdakihozatalban és rohadt jó a passzjátéka. Mivel az 5221-es felállásomban egyik középpályásom sem passzol kifejezetten jól, ezért nagyon jól jön egy ilyen védő.
    Ez a csapatom. IF Gray is nagyon jó, szerintem IF Vardy nem éri meg azt a +300k-t, annyival biztosan nem jobb nála. Willianen nagyon meglepődtem, az első PL szélső, akire talán azt mondhatom, hogy jobb, mint Martial. Féltem a 74 shootingjától, de nem csinál hülyeségeket és 8 meccsen van 6 gólja. Már bánom, hogy nem vettem meg az IF lapját, amikor 300k körül volt. :(

    (#11884) LedyGyuszi: LOL, a MU-Pool nem rangadó, de a Leicester-Chelsea igen. :DDD Tényleg olyanok dolgoznak az EA-nél, akik nem néznek focit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák