Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz antikomcsi #437 üzenetére

    Nem utolsó sorban ha helikopterrel/repülővel megy az ember, akkor a térkép sem "színesedik" ki, hanem marad szürke... Én is gondoltam nekiindulok helikopterrel felfedezni, de nem jött össze :)

    Egyébként én eddig 90%-ban gyalog közlekedtem, mert így lehet jól vadászni, ebből jön legjobban a zsé.

    A bal lenti helyen az egyik sas lelőhelyen van kismillió szarvas, akikből hullik a csalihús is, azt eldobálom és jönnek halomra a pumák, nem utolsó sorban ott van mindig egy mobil árus, aki meg jó pénzért átveszi.
    Az AK-val nagyon csúnyán lehet aprítani, 2-3 fejlövés is elég neki, a macikba is max egy fél tár elég szokott lenni.

    Én kb két területtel vagyok meg, a 2 csávót rendeztem le, minden értelmes és használható fegyvert / helit / járművet megvettem már, és még így is van kb 140k dollár.

    Egy dolog idegesít roppantúl ebben a játékban, ezek a challengek, abból is a wingsuitosak. :W
    Az egyiknél a cél előtt mentem neki valaminek, csak a pótolandó perifériák ára tartott vissza, hogy ne verjem szét a technikát :DDD Nem is csináltam meg, szerintem nem is lesz meg a büdös életben sem :W
    Még ha a Steepben lennénk, de könyörgöm ez egy FPS... :U

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák