Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chabe89

    addikt

    válasz gyimger #5811 üzenetére

    Én kb. annyival elintéztem az elején, hogy bekísértem őket Sanctuary-be, felépítettem amit kellett, a többit meg atomjaira bontottam és beraktam workbench-be. Kijelöltem egy Provisionert és megmondtam Garveynak, hogy feldughatja magának az egész Minuteman-t. Azóta se láttam. Településeket nélküle is meg lehet szerezni, ha nagyon kell.

    Az a helyzet, hogy a 3. résztől kezdve jelentős szerepet játszottak a különféle modok amik kipótolták a hiányosságokat, mert bizony volt a 3. részben és a New Vegas-ben is bőven. Ez a játék része lett. Szomorú, de a mai játékoknál az is csodaszámba megy, ha egy évig foglakoznak vele még megjelenés után a fejlesztők, de mint mondtam a korábbi részek is a moddereknek köszönhetik, hogy ilyen sokáig népszerűek maradtak.

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz gyimger #5811 üzenetére

    Engem az ismétlődő küldetéseknél az is szokott zavarni, mikor teljesen logikátlanul dobálja be. Megtörtént eset: Sanctuaryból elküldtek a Super Duper Martba ghoult ölni. Elmegyek, leadom a questet, menjek az Abernathy farmra, ghoulgondok-> Super duper Mart ismét. Leadom és harmadjára is megkaptam, ismét Sanctuaryban, szintén a bolt. Nagyon szeretik azt a boltot a ghoulok na...
    Aztán negyedjére lezavart Tenpinesból a Poseidon Reservoirbe, ahol még nem is jártam akkor. Végül is közelebb tényleg nem volt olyan helyszín, ahol lettek volna ghoulok... :DDD

  • micafighter

    nagyúr

    válasz gyimger #5811 üzenetére

    ,,Biztos, hogy van benne szerteágazóbb küldetés is, maximum én nem találtam ilyet. Olyat, amit lövöldözés nélkül, beszéddel lehet megoldani. De ha van ilyen küldetés, akkor sem hiszem, hogy van több megoldás, más kimenetel, hátbatámadás, dupla csavar."

    Ezt komolyan mondod? Rengeteg ilyen küldetés van. Hirtelen egy pár ami eszembe jutott pl az institute keresése, bunker hill, paladin danse multja, goodneighbourben a "rablás". A követöidnél is van jópár olyan akikkel küldetések kapcsán ismerkedsz meg, és sok féle kimenetel közül az egyiknél fognak a társadnak szegődni. Van, amiböl ki tudod dumálni magad, van árulásra is lehetőség, stb.

    Viszont van olyan küldetés is a játékban nem egy, ahol vártam volna s csavart, de nem jött, és nem volt alternatív lehetőséged azon kívül hogy megölsz mindenkit. Vagyis van mindig választási lehetőséged, megölheted a megbizoidat is :D

    Én is érzem az általad említett hiányosságokat, de nem az a gond, hogy egyáltalán nincs, vagy hogy kevés van, de van egy pár kulcs küldetés amiböl nagyon hiányoznak az alternatív megoldási lehetőségek.

Új hozzászólás Aktív témák