Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz Adam_Shepard #5322 üzenetére

    Igazság szerint Fusion Core-ból annyi van, mint a nyű, de szó szerint - nem tartottam számon, hogy hol akadok rájuk. Még vásárolható is sok tradernél. Sentry Bot-ok meg párosával szórják.
    Nálam most uszkve 100 pihen. Még a 10 PA-ra szétosztva (+Nuclear Physicist) is elég kb. az örökkévalóságig - főleg, amennyit PA-ban caplatok.

    Amúgy nem értem, hogy miért jó ilyen (vagy bármilyen világgal kapcsolatos) dolgokat spoilerezni meg online felkutatni előre in-game helyett. A játék felfedezésének élményét, örömét (ami egy RPG-nél a legfontosabb dolgok közt szerepel - még ha olyan tessék-lássék RPG is, mint a Fallout 4) veszi el. : /

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák