Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pubos

    tag

    Sziasztok.Visszaolvastam valamennyit nem lesz egyedi a problémám úgy látszik.Pár napja feltörték a fiókomat Vietnám közeléből legalábbis azt az üzenetet kaptam majd hogy jelszavam megváltoztatták stb.Nem valami jó a szemem már sajna szemüveg nélkül csak annyit mertem csinálni hogy ráléptem nem én voltam szövegre.Gondoltam ha hazaérek gépen megcsinálom.Na mire hazaértem már nem tudtam gépen belépni jelszó emailcim de még a születési dátum is meg volt változtatva.Tettem bejelentést hogy valószínűleg feltörték van e valami segítség. Hát tegnap jött hogy zárolták adjak meg pár adatot.Hát itt jött ki hogy a születési dátum már nem az volt amit én is beírtam. Na mondom ennek lőttek csinálok másikat.Tegnap reggel gyorsba megtörtént jól is működött egész estig mikor már egy csomóan visszaigazoltak kidobott és azóta nem tudtam belépni.Na ekkor jött hogy akkor gépről telorol törlés formázás víruselenörzés. Elkurtultam vele egy csomó időt.Mindegy megcsináltam másik email fiók másik faceoldal és minden fasza.Reggel ota faszán működött most estére ugyan az mint tegnap! :W :W :W :W :W Telon még be tudok lépni gépen már nem több gépen is probáltam más más böngészövel mégse engedi.Valakinek ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák