Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Tim82 #129164 üzenetére

    Darabra nem láthatsz ennyit, de százalékosan még érdekesebb a helyzet, ha az autós forgalom nagyobb. Nem azt mondtam, hogy az autósok sem szabálytalankodnak, mert lásd pofátlantanítás meg a többi ide való szakirodalmat. De mondjuk körúton villamosból kibámulva az ablakon teljesen általános, hogy az összes bicajos átmegy pld. a piroson. Körúton az autósok ezt jobban betartják.

    Lehet fel kellene élesztenem az akciókamerát, de akkor az lenne a sakktábla módszertanod, hogy biztos a szabályosakat direkt hagytam ki ugye. Helytől függően baromi nagy arányok vannak. De majd tavasszal lehet elgondolkozom rajta.

  • Jahno

    őstag

    válasz Tim82 #129164 üzenetére

    "hogy kifejteni nem tudtad eddig, hogy pontosan mire is vonatkozik a megszámolósdid,"

    Leülünk valami frekventált helyen aztán kielemezzük jól. Addig is rá lehet fogni, hogy miért iszunk. Itt is lesz majd olyan ami egyik halmazba sem tartozik, vagy nem tudjuk eldönteni, de majd kialakul. És nyilván egy mérés az nem mérés.

    Oktogon, Mester u. környéke, Gellért térnél híd vége erős felhozatal lesz. Szabadkikötőn a Dokkal szemben nyilván 99.7%ban szabályoskodnak meg most ott azzal a szopatással nem irigylem a bicajosokat és simán lehet olyan helyeket is mondani, ahol jó részt szabályosabbak. Újpalotán lehet ki is haltak a kerékpárosok olyan csendben voltak. Vagy csak tegnapelőtt tartottak szünnapot mert egyet sem láttam, viszont a kutyát sétáltatók száma meglepően magas. Egy alkalomból még nem vonok le következtetéseket, de város egyéb helyein bicajosokat nézegetve már lehet 5 percnél több időt is elvertem.

Új hozzászólás Aktív témák