Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spank0309

    tag

    válasz Ombi5 #830 üzenetére

    Scavvel bemész egy alap gearrel, amit alapból kihozol kivéve ha találsz egy jobb puskát, mellényt stb. Legjobb esetben ha találsz egy scav bp-t akkor kihozol kb. 100-150-et. Bemész playerrel nagy táskával, lebiztosítod a cuccod, lösz gear-t a saját cuccodat gondosan eldobod egy bokorban így máris nyertél egy extra geart, plusz sokkal nagyobb táskát be tudsz vinni, sokkal több cuccot el tudsz rakni, plusz még ott van a konténered az is plusz tárhely, ha jó vagy egy körben kihozol 300-at, de ha bemész lab-ra akkor fél milla minimum. És akkor ott vannak a skillek, amiket ha scavelsz azt nem kapod meg csak a scav playered, annak meg nincs értelme mert ugyse azzal játszik a többség. Én is egyedül játszom javarészt, de ha profitot akarok playerrel megyek be, nem pedig egy csövessel aki csak csöves cuccot tud kihozni. Ha meg azért scavezel mert nem tudsz játszani és kell biztosításra meg skulóra igen, nekem is volt nem egyszer hogy full lecsövesedtem de még akkor sem nyúltam a scavhez, mert fogtam magam bementem labra és máris millás az ember, oda scavel be se lehet menni szerencsére. Scav arra való hogy ha már semmid nincs akkor menj azzal, vagy csak simán fun. 4.5 millát összefarmolni nem nagy kunszt, főleg mióta lab van, mostanra a játékosok nagy része tízen milliomos.

    Aki tanulni akarja a játékot az nyomja a factoryt meg a labet orrvérzésig, és meg fog tanulni lőni a legszarabb fegyverrel is, mindenképp használjatok headsetet hogy halljátok a lépéseket. Újak is ne a customsot nyomjátok mert úgyis megdöglötök, factory, factory, factory. Ha már ott jó vagy és kijössz 10/10 akkor lehet menni tovább customsra, meg a többire, öreg motoros vagyok tarkovban 0,0.2 óta jelen vagyok tudom mit beszélek. Az egész játék központi eleme a pénz, és a nagy pénzt azt nem a scavel fogjátok locsolni, missionökkel is rettenet megy fel a szint, scavval azt se lehet csinálni. De mindenkinek a saját döntése mire pazarolja az időt.

    Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

Új hozzászólás Aktív témák