Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Motoxxx

    tag

    válasz Rony949 #523 üzenetére

    Egy szoval sem mondtam, hogy fel kell geareltetnie magát másokkal magát, de ha kér segitséget megkapja ezt irtam. A mondandom lényege nem is ez volt, de ez felett elsiklottál kicsit, hanem azon volt,hogy ez egy csapat orientált játék vagyis inkább ugy foglamaznék,hogy csapatban teljesen más érzés a játék. Azzal nem akarok vitatkozni, hogy rossz felé halad a játék, mert ez egyéni szubjektiv véleményed, nekem és még sok ezer másik embernek, akik nap mint nap játszunk vele, meg más a véleménye. A haladás sebeségén és a rengeteg hibán lehetne vitatkozni de felesleges. A játék soha nem volt unfair, a játékosok, akik benne vannak azok már igen. Nem könnyű a játék de a készitok nem is szántás sohasem annak. Nem akarom összehasonlitani semmivel, sem, mert a piacon nincs még egy ilyen jellegű, s remélni tudjuk csak, hogy egyszer el is fog készülni, bár sok embernek már ezzel a készültségi fokkal több szürakozást nyujt mint más kész cimek. Egy szó mint száz egyeül is lehet vele játszani, de sokkal nehezebb, mint csapatban. Könnyebb a fejlüdés, több asikerélmény, azoktül a játékosktól halottam, hogy megbánták a vételt, akik nem hajlandüak vagy nem szeretnek csapatban játszani. Nem kötelező, de azoknak tényleg nem ajánlom a játékot.

    S végül rosszul tudod, nem MMO a játék és soha nem készült annak, csak tartalmaz olyan elemeket. Itt van a készitök hivatalos megnevezésa a játékról:

    "Escape from Tarkov is a hardcore and realistic online first-person action RPG/Simulator with MMO features and a story-driven walkthrough."

Új hozzászólás Aktív témák