Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz FunPro #143286 üzenetére

    Játékok zömében a profit miatt készülnek, bár nyilván sok esetben a motiváció nem csak ez, hanem az alkotás öröme, önkifejezés, hírnév, stb.

    Igen, de az üzletember nagyon jól tudja, hogy olyan biznisz ritkán vagy, hogy betolok valamibe 10 milliót, abból meg aztán jövőre legyen ám 40, különben rossz üzlet! Nem. Az üzletember tudja jól, hogy vannak rövid és hosszútávú befektetések és egy TLOU Part II. az utóbbi volt. De ezt mindenki tudja szerintem, aki ide ír.

    Nem csak a GoW sys seller cím, hanem a TLOU is, sőt egy Pók is. Sys seller az a cím, ami sok-sok milliós példányban fogy és veszik miatta (is) a gépet.

    A GoW vs TLOU viszonnyal kapcsolatban csak ismételni tudom magam: A GoW egy JÓVAL szélesebb közönséghez szól.

    440m USD (cirka 160 milliárd HUF) senkinek sem száni pénz, ilyet nem is értem, hogy lehet leírni...

    Nem. A Sony ha minél gyorsabban szeretne minél több pénzt, akkor BTC-be tennék a forrásaikat és nem játékok, tv-k, meg fülhallgatók, etc. fejlesztésébe. A Sony egy lassan 80 éves cég, nagyon is jól tudja, hogy a befektetések megtérüléséhez idő kell.

    Az elméleted ott megy csúnyán félre, amikor nem számolsz a GoW fejlesztési idejével sem! A GoW fejlesztése 4 évbe fájt a Maónikának', önteni kellett bele a milliókat. Abszolút egy hosszú távú befektetés volt, ráadásul egy rizikós, mert a korábban megszokott perspektívából váltottak egy nagyot és nem tudhatták mennyire fog ez bejönni a franchise kedvelőinek. (Mondjuk az Ascension úgy ki volt fulladva, hogy onnan már csak nyerni lehetett...)

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák