Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz csuvicsuva #139544 üzenetére

    Nálam kicsit durvábban mennek a szerek, mert totálisan absztinens vagyok, ellenben csokifüggő. Ez így röhejesen hangzik, de amikor lecsúszik egy nap 2 puding, 4 Kit Kat és még tolnék valamit, az már a ló túloldala... drágább "hobbi" is mint a cigi. Próbálok róla lejönni, de rendre visszacsúszok, akaratgyengeség, meg ez jár nekem baromság :-/ (Túlsúly viszont alig van - esetleg 5kg lemehetne -, mert megy a sport ezerrel.)

    Nálam nagyon az elején ütött be a gaming, szó szerint a kvarcjátékok, Pong, VTC, majd hamarosan már C64 és Famicom NES.

    Gyerekekkel manapság kegyetlen nehéz. Te kitalálsz valamit és ők vagy kettészékelik, vagy az óvodában/suliban rázúdítják a társai az ellentettjét. Nyilván amíg kicsi a felemelt hang, meg a megvonások működnek, de tiniként 70 kilós 185 centis sportos srácként majd összecsomagol és felad Afrikába :-/

    Lol... amivel engem pont meg lehetett már akkor is ölni a sportjátékok. Próbáltam sokat, mind utáltam. Alapvetően Quicshot rángatásban kb. ki is merült anno az összes, szóval a Sex Games-szel tettem őket egy ligába. 1x megnéztem, naaaa ilyet is láttam és soha többet.

    Annyiból nagyon is egyet kell értsek a régi szép időkkel, hogy akkor SOKKAL jobban volt értéke a cuccoknak. Egy német nyelvű Conan a Barbár VHS-től 84-85 körül a naciba pissantottunk csodálatunkban, most meg kettőt kattintok és kb. bármi itt van FHD vagy 4k felbontásban. Játékokra is u.e. igaz... olyanokkal is toltuk, ami nagyon nem érdemelte meg, de nem volt más.

    Sok sok éve vallom: A net és az okostelók rengeteg dolgot tönkretettek és ez sokaknak fel se tűnik...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák