Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz TheNewDawn #135836 üzenetére

    Én minden esetben a magam nevében beszélek.

    Ez alatt értsd azt, hogy ahogy a másik topicban is írtam, engem ennyi játék érdekel:
    - sekiro
    - devil may cry hd collection
    - resident evil 3
    - nier replicant
    - mass effect legendary

    Ha ebből bármit adna az epic, olyan kuponnal, hogy összepisiljem magam, simán megvenném. Csak az a bökkenő, hogy ezek közül semmi nincs epicen.

    Innentől én kijelenthetem, hogy szívesen fizetek felárat, mert nem lesz akkora difi a két platform között azoknál a címeknél, amik ezeken kívül érdekelnek. Én úgy sem veszek meg semmit addig, ameddig nem éri el az ára az ingerküszöböm.

    Az ingyen játékok pedig nem jelentenek garanciát arra, hogy nem bukok rajtuk. :D

    Én valahogy úgy vagyok bekötve, hogy szeretem egyben látni a dolgokat. Amit nem találok, az nincs. Például én pénzhez is úgy viszonyulok, hogy ami nincs a számlámon, az nem létezik. Lehet a szekrényemben akár több tízezer forint,valahogy azt sem kalkulálom hozzá a pénzemhez.

    Ugyan ez lenne az epices ingyenjáték is. Steamen van ugye a többszáz játék, azt tekintem A gyűjteménynek. Sok esetben van olyan, hogy megtetszik egy játék, amire azt mondom, hogy meg kéne venni. Aztán kiderül, hogy már két éve megvan.

    Ezt eljátszani minden egyes alkalommal, minden egyes klienssel, hogy most éppen mi hol van meg...

    Biztos el lehet, de gyakran előfordulna, hogy duplán megvennék mindent, mert nincs a gyűjteményben.

    Emlékszem, egyszer a boltban láttam lemezesen, akcióban egy játékot (the crew) valami 3500 forintért. Gondoltam eljött az időm, megveszem. Már majdnem a kasszánál jártam, amikor eszembe jutott, hogy amúgy nem ezt osztogatták egyszer ingyen?

    Szóval itt nem fanboykodásról van szó, szimpla logisztika. Ha gogon kezdtem volna építeni a gyűjteményt, akkor most mindent oda vennék.

    Az epicet meg akkor is elfelejteném, mert nem tudnak olyat nyújtani, amiért nekem megérje velük foglalkoznom. :K

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák