Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz TheNewDawn #133546 üzenetére

    Megesik hogy a kígyó elesik. :)

    Nekem is szeretnem kellett volna a GTA V-öt. Sorrendben a GTA 1, Vice City, 3, 2, San Andreas kedvencek voltak, ebből a VC és 3 rongyosra lett játszva a maga idejétől kicsivel arrébb.

    Meg is vettem a legelső alkalommal az V-öt mikor 30 euróra árazták Steamon. Kicsit halogattam az letöltését, ez indítását, aztán a játékban jó 30 perc alatt leesett, hogy nekem a "klasszikus GTA" játékmenet már egyáltalán nem jön be. :(
    Prototype 1-2, Saints Row 4, Just Cause 3 mint direkt GTA variációk hetekre lekötöttek előtte és utána is, de pont a grafikában és játékmenetben is kurrens V egyáltalán nem fogott meg. Félig multi miatt lett véve (nagyon be voltak miatta zsongva a népek), így nem lett refund, de ha előbb rájövök hogy az is egy sz@&os grindolós "vegyél játékpénzt" MMO csak, akkor kivágtam volna ezt a játéktörténelmi műremeket az ablakon, tokostul. :U

    Dilikutya: Nem tolta túl, Valve már minimális energiát se fektetett az idei Karácsonyba. :U
    The Steam Awards - 2019
    The Steam Awards - 2020
    Egész event egy nagy copy-paste tavalyról, de már a napi kártyázás és 5 eurós kupon(amit eleve csak nagyobb költéssel lehetett használni) is kukázva lett.

    Ha a Volvó megmondja a kiadóknak, hogy egy nagy Epic fenyítő zakcióban 10 euró lesz az Odyssey, a No Mans Sky, meg a Squadrons ára, és egyébként is 2000-2000 darabot ki fog szórni belőlük adventi virgács gyűjtés keretében, akkor a kiadók ezt nagyon helyeselni fogják, mert Volvó megmondja nekik hogy ezt nagyon helyeselve fogják akarni. ;] :DDD

    De nem hogy a kiadók befenyítése nem jött szóba, de még a kitűzők grafikáját is lusták voltak megváltoztatni. :W
    Esetleg Zintellel megkonzultálhatná a Gaben, hogy mi történik ha piacvezetőként évekig tosznak bele a nagyvilágba, és csak várják a sült galambot. :o

    A "balkáni siránkozás"-ozás meg klasszikus megalkuvó stílus. :P Lehet hogy kiszervezik az országot Szovjet Közép-Ázsiába, de legalább iszunk sok kumiszt, lesznek szép húzott szemű lányok, és csapatjuk a dzsingisz-metálra, meg a dzsingisz-elektropopra.

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák