Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Źşë' #133334 üzenetére

    még annyit példa gyanánt (mondhatni pont) ezt hoztam fel "nkaresz1976" nek az elmúlt napokban...

    "Azért pl átmennék a konzolos forumokba megkérdezném hány ember van aki 2-3000 db játék felett van amit birtokol (és nem bérel előfizetés miatt).. PC-set többet találsz ilyen az 100%"

    szóval itt ütközik ki a "mennyiség, méghozzá a minőség rovására" :U ebben a choiceban inkább a mennyiségre mentek rá, hát kár volt! lehessen kevesebbet választani de az legyen érdemleges, még a Call of Cthulhu bundli is mérföldekkel jobb volt mint a mostani, nem tudom ezt ki gereblyézte össze, na mind1 ez van

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz Źşë' #133334 üzenetére

    Vagy ott az Epic, ahol minden 4. héten kb vmi tényleg minőségi indiet adnak, és mellé még minden 2.hónapban kb vmi igen jó kis AAA cím is érkezik, idén is ugye volt már GTA V, Civ 6, ARK, Total War Troy, Remrant of the Ashes, Footbal Manager 2020, stb.
    De pl jövő héten jön a POE és a a Tyranny, de ami durva, hogy mindkettőből a teljes verzió.....

    Szóval ja, régebben még ezt meg lehetett játszani, de most, hogy van nekünk Gamepass Epic meg Fanatical már nem lehet. Legalábbis azt hinné az ember hogy nem, de gondolom amíg az IGN benyeli a brutális veszteséget ( mert 100% hogy az van) addig kb leszarják.

    Szóval ja, pl betették volna a Controlt ezek mellé, biztosan szívom a fogam amiért egy hónapja megvettem 17$ ért, és pause lett volna, de elismertem volna , hogy ez egy nagyszerű bundle.

Új hozzászólás Aktív témák