Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morfondőr

    őstag

    válasz arty #125959 üzenetére

    Elég nagy botrány volt a FC4 borítójából is, még a játék megjelenése előtt, ugyanazok miatt, amiről itt is szó van!
    Manapság már nem lehet olyat csinálni, ami valakit ne sértene, vagyis mindebki bűnös, és megérett a világ a pusztulásra! :DDD

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

  • reelc

    veterán

    válasz arty #125959 üzenetére

    Amik folynak most azok lehetnek előjelek. Majd történészek megállapítják utólag, mi is folyt manapság.
    Ahogy írtam, pár évtized.
    Elvégre a nemi átoperálás se létezett pár évtizede, ez a manapság PC és vigyázni kell mindenki jogaira sem. Meetoo sem. Mintha egyre több (vagy hangosabb) mozgalom lenne, hogy végülis minden normális és mindent el kell fogadni. Erre fel írtam, hogy ha csak sima fehér leszel a hagyományos családi felállást képviselve, akkor, és pl. nem a kaktuszod a lelki társad, akkor valamilyen rasszista féle vagy mert a "régi értékeket" képviseled és elutasítod az újakat.
    De az is lehet a kiváló táptalaj, az internet miatt valósulhat ez meg most, kellettek az okos mobileszközök és az internet széles körül elterjedése, hogy egy pl. magyar best buy OFF topikban is ez manapság a téma! Vagy egyéb játékos oldalakon. Vagy filmekkel-sorozatokkal kapcsolatban, stb.

    Engem meg már lehet ennyiért is elítélnek, ha 1-2-x év múlva előássák a hsz-eimet, nem tudhatom. Divat ez a visszakeresősdi (Twitter stb. hallhattál róla).

  • cskamacska

    addikt

    válasz arty #125959 üzenetére

    Campusreform - Indiana Univ. segregates blacks from whites at 'Racial Literacy' event
    Campusreform - Princeton students complain about white peers ‘invading’ ‘people of color places’
    The Arrow blog - Why People of Color Need Spaces Without White People

    Nem tudom a belvárosi affirmative action baromság hogyan fogja felemelni a mélyszegénységben élő feketéket, mert alapvetően azzal van a probléma, de ez legyen az amcsik nyomora.
    Esetleg ha meg lett a megoldás, akkor idepostázhatnák, mert a mi cigányságunkkal tökéletesen ugyanez a helyzet. Párezer díszroma különleges elbírálást kap, ami arra pont jó hogy kiverje a biztosítékot, és egyesek már lapoozhassák a marhavagon katalógust, míg a másik millió ugyanúgy nyomorog. Sőt, hogy biztosítva legyen az az etnikai konfliktus, még a belügyet és bűnüldözést is lerohasztják, mert ugye a zavaros akkor jó, ha lehet benne halászni. :W

    más

    ingyen Splinter Cell Conviction Deluxe a Uplay kliensben... Kelet-Ázsiában ;]

    lépések

    - Uplay kliens elindít, ellenőriz hogy automatikusan belép-e, kilép
    - Speedify letölt, telepít, elindít, szervernek Szingapúrt kiválaszt
    - Uplay klienst elindít, megböki a nagy ingyen játék bannereket(Ass Creed Chronicles China már nem él), vagy Convictiont keres
    - végigmegy az ár nélküli vásárláson, adatnak bedob valami fakenamegenerator félét, ellenőriz hogy megkapta-e
    - Uplay kikapcs, Speedify kikapcs, Uplay bekapcs, örül az ingyé játéknak :K

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • NyMRooD

    őstag

    válasz arty #125959 üzenetére

    A (#125949) reelc részre: Tény, hogy szükség van egy sor társadalmi változásra, csak vannak emberek akik ezeket az irányokat félreviszik és ennek lehet rossz vége pl:

    - Tök jó, hogy van a #metoo csak egy probléma van vele, hogy a társadalom most eljátssza az ítélethozó és a hóhér szerepét is, mert pl mi van akkor ha Harvey Weinstein-ről kiderül, hogy nem bűnös (tény, hogy ennyi tanú mellett még 0,0000001% sincs az esélye, de amíg nem bizonyított megilleti az ártatlanság joga)? Megmondom, hogy mi, semmi, tönkre lett téve teljesen, a családi vállalkozása is, így járt. Tudom nagyon sarkított példa és tényleg minden ellene mutat, de biztos volt már olyan is (nagy számok törvénye alapján) aki ártatlanul lett tönkretéve.

    - Tény, hogy jóval kevesebb nő tölt be fontos pozíciókat, tény, hogy ez ellen tenni kell, de erre biztos, hogy a kvóták a jó megoldás, pl ha most jelentkeznék egy melóra egy nagy cégnél amely 50%-os kvótát alkalmaz és 10 embert vennének fel, arra pedig rajtam kívül még 5+x férfi és 1+y nő jelentkezne és a férfiak között én lennék a 6. (és ugyan úgy jó lennék a melóra mint a többiek), mindegy lenne, hogy hány nő jobb vagy rosszabb nálam, engem már nem vennének fel.

    - Vagy amit (#125966) gyimger írt, nemrég (tavaly vagy tavalyelőtt) volt egy fesztivál csak nem fehéreknek, még így is hirdették ha jól emlékszem, nem hallottam, hogy nagyon felkapta volna a sajtó.

    - Na meg ott az az érdekes tény is, hogy most Liam Neeson-t ennyiért megpróbálják tönkretenni egy életre, miközben egy tömeggyilkos van ahol 21 év után szabadulhat és visszailleszkedhet a társadalomban, mintha mi sem történt volna.

    - Vagy a genetikus (nobeldíjas) James Watson akit már tönkre is tettek (és most folytatják), annyit mondott, hogy a a feketék iq-ja átlagban alacsonyabb mint a fehéreké és ennek genetikai okai vannak (megjegyzem a fickó nélkül sok betegség a mai napig gyógyíthatatlan lenne és nem kizárt, hogy 1-2 milliárddal, de legalább 100 milliókkal kevesebben élnénk a földön). Hány embert is tettek tönkre eddig azért, mert azt mondják, hogy az ázsiaiak átlagban okosabbak vagy szorgalmasabbak, esetleg, hogy a fekete férfiaknak átlagban nagyobb a f***a, vagy, hogy jobb atléták (talán annyi a különbség, hogy az említett genetikus ezt próbálta bizonyítani és szerinte sikerült is)?

    Szóval jó, hogy van változás és kell is, de nem kellene túl tolni, az nem megoldás ha a negatív diszkriminációt a pozitív váltja fel, nem kell a kettős mérce semmilyen formában és legalább hallgassuk meg a másik mondandóját és ne ítéljük azért amit mond, mert, ha még hülyeség is amit mond, az ember lehet jó, mert ha ezen az úton megyünk tovább, vagy így vagy úgy, nagyon rossz vége lesz. Persze ezekre kellene egy jó megoldás és tény, hogy nem ilyen fotelforradalmárok fogják kitalálni mint mi.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés